Kontakt

Postadresse
JM Norway
C/O Sentralen
Pb. 183 Sentrum
0102 Oslo

Besøksadresse
Sentralen, 3. etg.
Øvre Slottsgate 3
0157 Oslo

jmn_map
Epost: post@jmn.no

Organisasjonsnummer: NO – 994 518 194

Staben
For henvendelser vedrørende støtteordninger, prosjekt og lignende, kontakt daglig leder.

Staben kan du nå på e-post:
post@jmn.no

Daglig leder
Ingunn Sand
Ingunn@jmn.no

Prosjektleder
Sofie Søndervik Sæther
sofie@jmn.no

Regnskapsmedarbeider
Cathrine Sørensen
cathrine@jmn.no

Prosjektleder for Boost
Åsa Paaske Gulbrandsen
aasa@jmn.no

Praktikant
Karoline Regine Kaarbø Asskildt
karoline@jmn.no

Prosjektkoordinator for MOVE
Kine Granholt Lundervold
kine@jmn.no

Kommunikasjons- og produksjonsmedarbeider
Therese Aune
therese@jmn.no

Jeunesses Musicales International

Palais des Beaux-Arts
Rue Defacqz 1
1000 Brussels – Belgium

t: (+32) 2 513 97 74
fax: (+32) 2 514 4755
mail@jmi.net
www.jmi.net


Click here for English version

Vi du få nyheter fra JM Norway direkte til innboksen?